ПРИВІТАЛИ СТОМАТОЛОГІВ З ЇХ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ

Сьогодні, з нагоди професійного свята, секретар міської ради Володимир Сікорський привітав колектив КЗ "Гайворонська міська стоматологічна поліклініка", подякував за плідну працю та вручив грамоти Гайворонської міської ради за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та з нагоди відзначення Міжнародного дня стоматолога Віктору Семенцю, Павлу Летнянчину та Вячеславу Матейшину. Вітаючи лікарів  зі святом, наголосив, що медичній галузі в громаді влада та депутатський корпус приділяє особливу увагу і надалі сприятиме її розвитку.

Тож бажаємо Вам професійного визнання, інноваційних методів роботи, успіхів у реалізації задумів та удачі. Нехай результати праці вас радують та приносять задоволення, а вдячність пацієнтів буде щирою.