ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

4 лютого – трагічна дата для усієї Гайворонської громади. Адже 6 років тому, 4 лютого 2016 року, героїчно загинув наш земляк, уродженець села Казавчин, мужній воїн і щирий патріот України Ігор Грішин. З цієї нагоди в приміщенні рідної школи Героя директором закладу Ольгою Закордонець, вчителями та учнями було організовано мітинг пам’яті, в якому взяли участь заступник міського голови Юлія Пошенко, староста Хащуватського старостинського округу Сергій Манзюк, представники 1-го відділу Голованівського РТЦК та СП, учасники АТО капітан Павло Прилуцький та солдат Микола Лисенко. Пам’ять про Ігоря вшанували хвилиною мовчання. До меморіальної дошки, встановленої на честь воїна та могили загиблого покладено квіти. Він назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.

Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє.