СПОРТИВНА ЗИМА 2022: Підсумки конкурсу

Підведено підсумки обласного конкурсу у соціальній мережі Фейсбук “Спортивна зима” #спортивна_зима_22. 2000 учасників з числа дошкільнят, школярів, сімей та дорослих, 212 публікацій, 26 громад-учасниць.

Конкурсанти змагалися в двох номінаціях: “Зимові розваги” та “Сніговий скульптор”, в кожній з яких був поділ на категорії: діти, дорослі, сім’ї та команди.

В публікаціях було чимало креативних снігових скульптур, зимових розваг, спортивних ігор, естафет та зимових видів спорту. Без сумніву, всі роботи достойні уваги та відзнаки, але за умовами конкурсу переможців визначали по кількості вподобань, відзнаках журі та коментарям. Отже, представляємо учасників конкурсу Гайворонської територіальної громади, які отримали призові місця в номінаціях:

-“Сніговий скульптор” / особистий залік / діти:

1 місце – Іванов Костянтин, Хащуватський старостинський округ, Гайворонська ТГ (259 вподобань);

2 місце – Горобець Михайло, 1-Б клас, КЗ "Гайворонський ліцей №2" Гайворонська ТГ (157 вподобань);

3 місце – Андрієвський Арсеній, Хащуватський старостинський округ, Гайворонська ТГ (30 вподобань).

-“Сніговий скульптор” / сім’ї:

3 місце – Сім’я Федурко (Андрій, Михайло, Ксенія), Хащуватський старостинський округ, Гайворонська ТГ (19 вподобань).

-“Сніговий скульптор” / команди:

2 місце – учнівський колектив Гайворонської філії №2 КЗ "Гайворонський ліцей №2" Гайворонської міської ради ", Гайворонська ТГ (36 вподобань).

-“Зимові розваги” / особистий залік / діти:

1 місце – Попова Дар’я, Хащуватський старостинський округ, Гайворонська ОТГ (52 вподобання);

3 місце – Владислав Пономаренко, Гайворонська ТГ (23 вподобання).

-“Зимові розваги” / сім’ї:

3 місце – сім’я Малюти, КЗ “Гайворонський ліцей №1”Гайворонська ТГ (33 вподобання).

Слід відмітити, що Гайворонська громада стала однією з найактивніших учасниць в обласному конкурсі. Учасниками нашої громади, було опубліковано близько 30 публікацій.

Загальне охоплення подією в мережі Фейсбук склало 8750 осіб.

Дякуємо всім учасникам за активність та творчий підхід!