ПРИДБАНО ЖИТЛО ДЛЯ ДИТИНИ, ПОЗБАВЛЕНОЇ БАТЬКІВСЬКОГО ПІКЛУВАННЯ

  • 173

Як відомо, однією із найактуальніших проблем сьогодення є забезпечення вразливих категорій осіб житлом, таких, як діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. І саме держава, як головний гарант забезпечення прав, має проявляти турботу про таких дітей, як у сфері захисту житлових прав цієї категорії осіб, так y інших сферах, необхідних для їх повноцінного життя та розвитку. У 2021 році згідно Постанови КМУ від 15 листопада 2017 р. № 877 (зі змінами) «Про затвердження Порядку та умов надання у 2021 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа» з державної субвенції виділено кошти для придбання житла дітям-сиротам та особам з їх числа. Постанова дає право на отримання державної субвенції дітям-сиротам, дітям, позбавлених батьківського піклування та особам з їх числа, які перебувають на соціальному квартирному обліку та особам до досягнення ними 23 річного віку.

Тож місцевою комісією було сформовано списки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування по відповідних вікових категоріях та направлено в регіональну комісію, яка визначила кількість дітей та суми грошової компенсації на придбання житла.

Вчора, 02 лютого 2022 року, на засіданні члени місцевої комісії з формування пропозицій щодо потреби в субвенції з державного бюджету місцевому бюджету у 2021 році на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, та забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Гайворонської міської територіальної громади одноголосно ухвалили рішення про надання дозволу на перерахунок коштів для оплати за договором купівлі-продажу нерухомого майна. Ключі та право власності на квартиру отримав 23-річний Ярослав, житель міста Гайворона. З отриманням нового помешкання Ярослава привітав міський голова Роман Волуйко, побажав йому щасливого майбутнього та зазначив, що це радісна новина для нашої громади, приємно нарешті вручити ключі від квартири дитині, яка особливо цього потребує. Важливо підтримувати молоде покоління, аби молодь могла розвиватись і працювати на благо своєї держави та територіальної громади.