ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ СТРУКТУРНИХ ПІДРОЗДІЛІВ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОДА

  • 303

Цими днями міський голова Роман Волуйко та заступник міського голови Олександр Штундер зустрілися з представниками структурних підрозділів Кіровоградської облдержадміністрації.

?З начальницею управління регіонального розвитку, містобудування та архітектури Вікторією Куліковою обговорили :

  • джерела залучення інвестицій в проєкти розвитку громади на 2022 та наступні роки;
  • ескізні пропозиції та містобудівні розрахунки по розвитковим проєктам в галузі освіти, спорту та благоустрою, а саме реконструкції будівель: Гайворонського ліцею №1, стадіону та спортивних будівель Гайворонської дитячо-юнацької спортивної школи, а також парку за адресою вул. Богдана Хмельницького;
  • шляхи реалізації програм «Питна вода України», «Розвиток мережі ЦНАП» та «Розроблення комплексних планів просторового розвитку територій громади»;
  • забезпечення вимог інклюзії на об'єктах соціальної сфери, дотримання вимог ДБН;
  • перспективу реалізації проєктів з енергоефективності громадських будівель територіальної громади в 2022 році тощо.

Фінансування проєктів здійснюватиметься за рахунок державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), субвенції на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій та на реалізацію інфраструктурних проєктів.

?З представниками департаменту освіти і науки обговорено реалізацію проєктів на отримання субвенції по реалізації реформи шкільного харчування, а саме: реконструкції харчоблоків та їдалень в КЗ «Гайворонський ліцей №1», КЗ «Гайворонський ліцей №2» та КЗ «Хащуватський ліцей».

?З начальницею управління молоді та спорту Іриною Глобенко розглянули програму «Активні парки – локації здорової України», представили ескізні проєкти та наміри по реконструкції будівель дитячо-юнацької спортивної школи та стадіону «Прибужець», узгодили питання щодо встановлення спортивних майданчиків з відповідним спортивним обладнанням для зайняття активним спортом в громаді.

За результатами обговорення визначено шляхи комунікації та головні напрямки подальшої ефективної співпраці.