ЧИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ СГ ЩОДЕННО СТВОРЮВАТИ (ДРУКУВАТИ) НА РРО ТА/АБО ПРРО ФІСКАЛЬНІ ЗВІТНІ ЧЕКИ ТА ЗАБЕЗПЕЧУВАТИ ЇХ ЗБЕРІГАННЯ?

  • 148

Відповідно до п. 9 ст. 3 Закону України від 06 липня 1995 року № 265/95-ВР «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі громадського харчування та послуг» із змінами та доповненнями суб’єкти господарювання, які здійснюють розрахункові операції в готівковій та/або в безготівковій формі (із застосуванням електронних платіжних засобів, платіжних чеків, жетонів тощо) у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг, а також операції з приймання готівки для подальшого її переказу зобов’язані щоденно створювати у паперовій та/або електронній формі реєстраторами розрахункових операцій (далі – РРО) (за виключенням автоматів з продажу товарів (послуг)) або програмними РРО фіскальні звітні чеки у разі здійснення розрахункових операцій.

Інші новини

Всі новини