ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД

Сьогодні, 28 січня 2022 року служба у справах дітей Гайворонської міської ради спільно з інспектором  Гайворонського районного сектору Головного управління ДСНС України у Кіровоградській  області та дільничНим офіцером поліції м. Гайворона здійснили  профілактичний рейд в родини, які перебувають в складних життєвих обставинах    на території Бандурівського та Солгутівського  старостинських округів. Метою рейду було перевірка умов проживання сімей які опинилися в складних життєвих обставинах, дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення, електромереж та проведення профілактичних бесід  з батьками  та дітьми. В ході заходу обстежено 6 сімей в яких виховується 20 дітей. Під час відвідування зверталася увага на температурний режим в будинках та наявність запасу палива, теплого дитячого одягу, продуктів харчування. Попереджено про недопущення пустощів з вогнем малолітніх дітей та необережне поводження з вогнем у нетверезому стані, що дуже часто стає причиною пожеж. Вказано власникам помешкань  на  виявлені недоліки в обладнанні пічного опалення та зобов’язано  в найкоротший термін усунути їх,  аби не допустити лиха.