ПОКРАЩЕННЯ МАТЕРІАЛЬНО-ТЕХНІЧНОЇ БАЗИ 21-ї ДПРЧ

Сьогодні, 25 січня, людям, які вдень і вночі стоять на сторожі людських життів та майна вручили нову зимову форму. До речі, це стало реальним завдяки розумінню проблематики життєво важливої для громади служби з боку Гайворонської міської ради. В рамках Комплексної програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру на території Гайворонської міської ради на 2021-2025 рр., спрямованої на підтримку 21 ДПРЧ (Державна пожежно-рятувальна часитна), було виділено 118 тис. грн., 60 тис. з яких було використано на забезпечення зимовим повсякденним одягом, 30 тис. на закупівлю паливно мастильних матеріалів, а також 28 тис. використано на ремонт транспортних засобів.

Голова міської ради Роман Волуйко, а також перший заступник Ігор Ковердяга запевнили, що міськрада й надалі буде дослухатися до потреб структури, яка відіграє вагому роль в питаннях життєдіяльності громади, захисту її мешканців і, звісно, моментів, що стосуються безпеки праці самих пожежників.