МІСЬКИЙ ГОЛОВА ПРОЗВІТУВАВ ПРО ВИКОНАНУ РОБОТУ У 2021 РОЦІ

Згідно пункту 7 статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» міський голова не рідше одного разу на рік звітує про свою роботу перед територіальною громадою. 22 січня у залі КЗ «Центр культури і дозвілля» відбулась відкрита зустріч міського голови Романа Волуйка з жителями громади, на якій він прозвітував про роботу за період від його обрання на посаду по нинішній час. У доповіді міський голова зупинився на питаннях виконання бюджету, економічного розвитку міської території, соціального захисту населення, надання адміністративних послуг громадянам, розвитку галузей освіти, культури, медицини. Голова громади зазначив, що пріоритетним напрямком звітного періоду став розвиток медицини. Окреслив головні плани, перспективи роботи міської ради на наступний рік та наголосив, що він буде присвячений освітній сфері. Після презентації звіту громадяни мали змогу звернутися з проханнями і пропозиціями, а також отримати відповіді та роз'яснення на поставлені запитання. На завершення зустрічі міський голова подякував усім, хто долучається до розвитку громади, зокрема жителям, чия активна громадська позиція та підтримка спонукає до вдосконалення роботи.