ГАЗЕТІ "ГАЙВОРОНСЬКІ ВІСТІ" - ЮВІЛЕЙНІ 90 РОКІВ

90 років для історії газети - значний термін, який можна назвати цілою епохою! Великий шлях пройшла газета від того часу, як колись в далекому 1932 році вперше з’явилась перед читачами. Від першого свого редакційного світанку і до сьогодні видання пліч-о-пліч крокує з жителями Гайворонщини, розповідаючи про історію і сьогодення. Зі шпальт газети читачі дізнаються про важливі і цікаві, приємні і не дуже події, радіють перемогам наших спортсменів, дізнаються багато цікавої та корисної інформації. Видання весь цей час було й залишається чесним співрозмовником, мудрим порадником. Його якісне публіцистичне слово завжди спонукало до роздумів, формувало громадську думку. І сьогодні перед газетою стоять такі ж важливі завдання - доставляти людям оперативну інформацію, виховувати нові покоління. Можна з певністю стверджувати, що нині газета – це не лише засіб  інформування жителів про перебіг життя, але й справжній літописець її історії, адже за роки її виходу, на сторінках відбились долі сотень наших земляків.
Упевнений, що й надалі самовіддане служіння своїм землякам, неспинне прагнення змінювати життя у громаді на краще залишатимуться домінуючими орієнтирами. З нагоди свята зичу колективу редакції газети «Гайворонські вісті» міцного здоров’я, натхнення, творчих здобутків в роботі, сили та енергії у професійній діяльності, наполегливості в досягненні нових висот на ниві журналістики.
Міський голова        Роман ВОЛУЙКО