УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ 90-РІЧЧЯ ГАЗЕТИ «ГАЙВОРОНСЬКІ ВІСТІ»

У ці січневі дні своє 90-річчя відзначає друковане видання нашої громади – газета “Гайворонські вісті”. Започаткована у далекому 1932-ому році тодішніми органами влади, газета разом зі всією країною і нашою Гайворонщиною переживала всі віхи історії – і трагічні сторінки, і періоди відносного благополуччя. Але всі ці роки вона зберігала людське обличчя, бо на її шпальтах завжди були люди – цікаві, неординарні, видатні гайворонці. Творили місцевий друкований літопис теж люди – талановиті, доброзичливі, спостережливі. Хоч газетярів нині критично мало, але пишуть вони про кращих земляків, інформують про сьогодення громади, коментують сучасні проблеми, поширюють повідомлення гайворонців та чимало корисної інформації. З нагоди пам’ятної дати, 90-річчя з дня виходу першого номеру газети «Гайворонські вісті» (попередні назви «Шлях комуни», «Вогні комунізму») сьогодні на сцені КЗ «Центр культури і дозвілля» відбулися урочистості. З вітальним словом звернувся народний депутат Юрій Кузбит, який сьогодні завітав з робочим візитом на Гайворонщину, побажав працівникам редакції процвітання та примноження читацької аудиторії, а також вручив подарунок. Привітав ювілярів і міський голова Роман Волуйко. Він відзначив, що газета була і залишається затребувана серед населення нашого краю, відповідає на запити мешканців, побажав колективу реалізації найсміливіших творчих задумів, щастя та успіхів, а також вручив Грамоти Гайворонської міської ради за вагомий особистий внесок у збереження історичної пам’яті краю, об’єктивне висвітлення життя Гайворонської громади, досягнень трудівників регіону, актуальних і гострих проблем та з нагоди 90 –річчя газети «Гайворонські вісті» фотокореспонденту газети Леоніду Маслікову, ветерану журналістської праці Сергію Матусяку та позаштатним кореспондентам Олені Добровольській, Олександру Комірному, Миколі Працьовитому, Вікторії Касьяненко, Любові Панченко, Марині Джус, Наталії Загарій, Олені Вдовиченко. За активну громадську позицію, співпрацю і підтримку місцевих засобів масової інформації, вагомий внесок у розвиток соціально- культурної сфери Гайворонської громади Подяками нагороджено і ряд підприємців.

Вітаємо всіх гайворонців – героїв публікацій і читачів за всі ці роки, працівників газети, поліграфістів, поштарів, чиїми зусиллями у домівки громадян приходила й приходить найближча газета. Вітаємо всіх людей, причетних до її збереження протягом вже 90 (!) років.