ТВОЄ ЖИТТЯ – ТВІЙ ВИБІР

  • 633

Фото без опису

       В Гайворонському професійному аграрному ліцеї відбулась зустріч учнів 215 групи (кухар-кондитер) з лікарем-наркологом КНП «Центральна міська лікарня» Ларисою Мельник та завідуючою відділом обслуговування Гайворонської міської публічної бібліотеки Оксаною Березовською.

      Лариса Олексіївна в доступній, зрозумілій формі розповіла учням про шкідливість вживання наркотичних речовин (наркотики, паління, алкоголь) та їх негативний вплив на молодий організм підлітка.

      Під час бесіди учні переглянули презентацію «Молодь обирає здоров’я», де наочно висвітлювалися теми шкідливих звичок і як вони впливають на сучасну молодь. Лікарем було наведено багато прикладів із власної практики про шкідливість вживання алкоголю та наркотиків.

      Оксана Петрівна провела опитування «Що для мене бути здоровою людиною?», де кожен записав свою думку та створили інформаційний ланцюжок здоров’я. Також учні складали та зачитували народні вислови про здоров’я і обговорювали їх. По  завершенню заходу учасники оформили інформаційний стенд на якому сформували складові здоров’я.

    Сподіваємось учні зуміли оцінити переваги здорового способу життя та їх оминуть подібні шкідливі звички.