КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ГОЛОВНОГО СПЕЦІАЛІСТА-БУХГАЛТЕРА ВІДДІЛУ ОСВІТИ

Гайворонська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста-бухгалтера відділу освіти, молоді та спорту Гайворонської міської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду посадової особи місцевого самоврядування – головного спеціаліста-бухгалтера відділу освіти, молоді та спорту Гайворонської міської ради: громадянство України, вільне володіння державною мовою, вища освіта (економічна) не нижче ступеня бакалавра, стаж роботи на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі або стаж роботи в інших сферах не менше 1 року, вміння працювати на комп'ютері.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• Заяву встановленого зразка
  • Заповнену особову картку (форма П-2ДС) з відповідними додатками (трудова діяльність, автобіографія)
  • Дві фотокартки розміром 4*6 см
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо
  • Декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік
  • Копію документа, який посвідчує особу (паспорт)
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)
  • Документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення особою української мови як навчального предмета (дисципліни), або державниий сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови відповідно Закону України "Про забезпечення функціонування української мови як державної".

Документи приймаються протягом 30 календарних днів від дати опублікування оголошення за адресою: м. Гайворон, пл. Героїв Майдану, 5, 1-й поверх каб. №5., тел. 5 05 30