ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СЕРЕД МАЛИХ ТА СЕРЕДНІХ ОТГ «ВІКТОРИНА ЗІ ЗМІСТОМ»

Стартував всеукраїнський конкурс серед малих та середніх ОТГ з усієї країни у вигляді вікторини про якісну журналістику «Вікторина зі ЗМІстом», яку створено для того, щоб допомогти локальним громадам краще зрозуміти принципи роботи незалежних ЗМІ та виграти цінні призи для своїх ОТГ.

«Вікторина зі ЗМІстом» допоможе перевірити, наскільки добре представники локальних громад знають принципи роботи медіа, розуміють засади, на яких ґрунтується професія журналістів і вміють відрізняти якісний медіаконтент від шкідливого.

Участь можуть брати представники локальних громад з усієї Україні із населенням до 100 000 мешканців. Вікторина триватиме до 31 січня 2022 року. Пройти її можна на сайті проєкту:

Для участі у вікторині представникам ОТГ потрібно дати відповіді на 15 запитань про медіа та заповнити коротку форму, аби результат було зараховано. З усіма правилами вікторини можна ознайомитися за посиланням.