Про опитування випускників

  • 199

 У 2021 році обласним центром зайнятості реалізовано пілотний проєкт з відпрацювання методологічних підходів щодо розробки прогнозних показників потреби в кадрах для формування регіонального замовлення на підготовку фахівців та робітничих кадрів. За його результатами підготовлено комплексний звіт “Ринок праці Кіровоградської області. 2021”, який складається з чотирьох розділів (коротка інформація про статистичний розділ та розділ з питань опитування роботодавців уже розміщена на нашій сторінці у Фейсбук).

Третій розділ звіту “Результати опитування випускників закладів професійної (професійно-технічної) освіти 2020 року” сформовано на підставі опитування 801 випускника закладів професійної (професійно-технічної) освіти шляхом заповнення анкет за онлайн-посиланням. Таке опитування було організоване навчально-методичним кабінетом професійно-технічної освіти в області та закладами професійної (професійно-технічної) освіти.

Детально з результатами опитування випускників є можливість ознайомитись переглянувши звіт, що розміщений в мережі Інтернет у “хмарному” середовищі (посилання можна отримати у матеріалі, що є першим (“закріплений вгорі”) на нашій сторінці у Фейсбук). З інформацією щодо інших напрямків діяльності навчально-методичного кабінету є можливість ознайомитись на його вебсторінці.

 Більш детально за посиланням: http://www.nmk-pto.kr.ua/

 

Кіровоградський обласний центр зайнятості