НАМ ВАЖЛИВО БУТИ ПОЧУТИМИ

З метою допомоги громадам у визначенні проблемних питань та спільного пошуку їх вирішення головою Кіровоградської ОДА Марією Чорною розпочато співбесіди з очільниками районів та територій Кіровоградщини. Це необхідно для того, щоб область мала стабільний, сталий розвиток не лише в окремих населених пунктах, а загалом. Мета завжди досягається при злагодженій роботі усієї команди, коли всі націлені на єдиний результат і, відповідно, отримання позитивного досвіду. Тож 12 січня міський голова Роман Волуйко виступив з доповіддю перед керівниками області щодо стану справ у галузях сектору економіки та соціальній сфері, виконання місцевого бюджету, залучення інвестицій з різних джерел фінансування в місцевий розвиток території за 2021 рік. Наголосив, що новостворена громада перший рік присвятила медицині, адже в зв’язку зі світовою пандемією це самий пріоритетний напрямок. Наразі займаємо лідируючі позиції по вакцинації населення в районі. Щодо освіти – проведено оптимізацію, оновлюється матеріально-технічна база закладів. Проведено грандіозні заходи GOODoK_FEST та Казавчин фест, завдяки яким відновлено рух вузькоколійки та залучено до відпочинку туристів. Для комунального підприємства отримано лізинг (частково, в межах 20 відсотків, за кошти державного бюджету) на придбання нової техніки. Для залучення бізнесових кіл щодо розбудови громади розроблено Інвестиційний паспорт громади. З метою участі в програмі «Великого будівництва» розробляється ряд проектно-кошторисних  документацій, які потребують значного державного фінансування. За цей рік відбулися значні зміни на краще, проте в деяких галузях необхідна підтримка обласної влади. Під час зустрічі спільно з очільницею облдержадміністрації та керівниками структурних підрозділів ОДА також обговорено головні аспекти у роботі та співпраці на 2022 рік, адже лише спільними зусиллями можна досягти позитивного розвитку громади та Кіровоградщини.

Фото Кіровоградська обласна державна адміністрація