ДЕКЛАРАЦІЙНА КАМПАНІЯ - 2022

Гайворонська Державна податкова інспекція ГУ ДПС у Кіровоградській області нагадує, що з 01 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2021 року.
З приводу цього, 12 січня відбулась робоча нарада з органом ДПС щодо обговорення річного декларування доходів одноосібників за 2021рік, які самостійно обробляють власні земельні ділянки на території громади.
Начальником Гайворонської державної податкової інспекції ГУ ДПС в Кіровоградській області Євгеном Сахно  було проведено інформаційно роз’яснювальну роботу зі старостами та працівниками міської ради щодо роботи в цьому напрямку протягом 2022 року.
Ніною Стус , головним державним інспектором Голованівського відділу податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Кіровоградській області було акцентовано увагу на тому, що заповнення цьогорічних декларацій здійснюватиметься за схемою 2021 року. Також було повідомлено , про перехід  декларування в електронну систему документообігу.