Рішення ЧОТИРНАДЦЯТОГО позачергового засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради (03 листопада 2021 року) №240-242

Порядок денний ЧОТИРНАДЦЯТОГО позачергового засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради
(03 листопада 2021 року)

Протокол №14 засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

240 Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад.

241 Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад.

242 Про затвердження попереднього висновку стосовно відповідності інтересам та потребам територіальної громади пропозиції щодо ініціювання співробітництва територіальних громад.