Рішення ТРИНАДЦЯТОГО позачергового засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради (02 листопада 2021 року) №232-239

Порядок денний ТРИНАДЦЯТОГО позачергового засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради
(02 листопада 2021 року)

Протокол №13 засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради

232 Про надання Особі_1 статусу дитини-сироти.

233 Про призначення Особи_1 опікуном над малолітньою дитиною-сиротою Особою_2.

234 Надання дозволу Особі_1 на дарування житлового будинку,  право користування яким має малолітня дитина Особа_2

235 Про затвердження заходів в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства» в Гайворонській міській територіальній громаді.

236 Про встановлення факту відключення багатоквартирних житлових будинків від централізованого опалення на території м.Гайворон.

237 Про здійснення заходів щодо проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування в межах Гайворонської міської територіальної громади.

238 Про утворення постійно діючої комісії з виявлення, обстеження, взяття на облік, збереження і використання безхазяйного майна та майна відумерлої спадщини.

239 Про квартирний облік Особи_1, учасника бойових дій.