Рішення ДЕСЯТОГО засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради (31 серпня 2021 року) №175-193

Порядок денний ДЕСЯТОГО засідання виконавчого комітету Гайворонської міської ради
(31 серпня 2021 року)

175 Про звіт КП "Хащуватське комунальне господарство" за підсумками роботи за 1 півріччя 2021 року

176 Про встановлення тарифів на послуги централізованого водопостачання та централізованого водовідведення.

177 Про визначення видів суспільно-корисних робіт на яких накладено покарання та адміністративні стягнення у вигляді громадських робіт.

178 Про надання дозволу на розміщення реклами на території Гайворонської міської ради.

179 Про надання Особі_1 статусу дитини-сироти.

180 Про призначення Особи_1 опікуном над малолітньою дитиною-сиротою Особою_2

181 Про надання дозволу Особі_1 на здійснення правочинів щодо нерухомого майна в інтересах неповнолітної дитини.

182 Про надання дозволу Особі_1 на здійснення правочину від імені малолітніх дітей.

183 Про взяття на квартирний облік Особи_1, яка має статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

184 Про надання дозволу Особі_1 на здійснення реєстрації транспортного засобу, співвласниками якого є малолітні діти.

185 Про схвалення проекту рішення міської ради «Програма розвитку малого та середнього підприємства в Гайворонській територіальній громаді Кіровоградської області на 2021 -2024 роки»

ПрограмаПаспорт

Склад робочої групи

187 Про створення комісії щодо розгляду заяв членів сімей осіб, які загинули (пропали безвісти), померли та осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених осіб, які захищали незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України, деяких категорій осіб, які брали участь в Революції Гідності, про виплату грошової компенсації за належні для отримання жилі приміщення.

Склад комісіїПоложення

188 Про надання грошової допомоги Особі_1 на поховання Особи_2.

189 Про надання грошової допомоги Особі_1 на поховання Особи_2.

190 Про надання грошової допомоги Особі_1 на поховання Особи_2.

191 Про надання грошової допомоги Особі_1 на поховання Особи_2.

192 Про надання дозволу на продовження терміну дії договору оренди комунального майна, яке закріплене на праві оперативного управління за комунальним закладом «Гайворонська стоматологічна поліклініка» Гайворонської міської ради.

193 Про надання дозволу на укладення договору оренди комунального майна.