ЩО РОБИТИ, ЯКЩО ПОШТА ЗАГУБИЛА ВАШУ ПОСИЛКУ

Відправили поштою подарунки на свята, а посилка загубилась? Розповідаємо, що робити.

???? Звернутись до поштового відділення, де ви направляли посилку із заявою про втрату чи пошкодження відправлення.

???? У заяві обов’язково зазначити вид, категорію та номер поштового відправлення або категорію та номер поштового переказу, місце та дату прийняття, прізвище, ім’я та по батькові (для юридичних осіб – найменування) і поштову адресу відправника та адресата, а у відповідних випадках – суму поштового переказу, суму оголошеної цінності поштового відправлення, суму післяплати, дані пред’явленого документа, що посвідчує особу заявника.

???? Відповідно до законодавства України оператори поштового зв’язку несуть відповідальність за часткову чи повну втрату поштових відправлень, за невиплату грошей за поштовими переказами, а також порушення строків пересилання поштових переказів та за несвоєчасну доставку усіх видів реєстрованих поштових відправлень.

? Детальніше — на нашому сайті: https://cutt.ly/zUBfI6i