БЛИЗЬКО 1000 ПОДАРУНКІВ ОТРИМАЛИ ДІТИ ГРОМАДИ ДО НОВОРІЧНИХ СВЯТ

Новий рік – найулюбленіше свято всіх дітей. Воно завжди асоціюється з ялинкою, подарунками, смаколиками, святковим настроєм і, звичайно, з Дідом Морозом та Снігуронькою. На нього з нетерпінням чекають всі: і малеча дитячого садочка, і учні школи, і, навіть, вчителі. В такі свята важливим моментом є зберегти в дитячих серцях віру в прекрасне, віру в чудеса.

Новорічні подарунки для дітей громади від Гайворонської міської ради – приємна щорічна традиція. Цього року представники влади привітали близько 1000 вихованців дитячих садочків та дітей пільгових категорій в школах громади. Веселі хороводи, ігри та казкові персонажі залишать у дітей багато незабутніх вражень.  Сподіваємось, що цей святковий настрій у дітей залишиться надовго!