СВІТЛИНИ ГАЙВОРОНЩИНИ НА ЮВІЛЕЙНІЙ ФОТОВИСТАВЦІ «ПОГЛЯД-2021»

24 грудня в обласному Центрі народної творчості відкрилася XXV відкрита обласна художня фотовиставка «Погляд-2021». За роки існування виставка вийшла на всеукраїнський та міжнародний рівні: проводилась не тільки у місті Кропивницькому, а й у Запоріжжі, Дніпрі, Кривому Розі, Хмельницькому, місті Хайфі в Ізраїлі. Її унікальністю є те, що вона відбувається щорічно й об’єднує фотомитців з усієї України. Цьогоріч було зафіксовано встановлення рекорду «Найстарша щорічна художня фотовиставка в Україні», яке провів представник Експертної Ради Національного Реєстру Рекордів України. Учасники виставки отримали дипломи департаменту культури та туризму обласної державної адміністрації та примірники каталогу. Грамотою було нагороджено методиста з фотомистецтва обласного Центру народної творчості Сергія Гусарченка, який 25 років займається організацією виставки.

В рамках виставки було представлено світлини, створені за результатом фотопленеру «Гайворон запрошує», який відбувся в рамках туристичного фестивалю «GoodoK_FEST», приуроченого збереженню місцевої вузькоколійної залізниці. У цьому фотопленері взяли участь 20 фотомайстрів, серед яких учасники фотоклубу «Колаж» Кіровоградського обласного Центру народної творчості та представники Вінницької, Хмельницької, Миколаївської областей та міста Києва. В експозиції представлено 60 фоторобіт, які знайомлять не тільки з привабливими куточками Гайворонського краю, а й з виставкою раритетної залізничної техніки та театралізованим ретродійством.

З фотопроєктом можна ознайомитися за посиланням