ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ

Шість років тому жахлива війна на сході України забрала життя молодого воїна, відданого патріота, Ярослава Дрьоміна. Він був самим першим з села, хто відгукнувся на заклик йти виконувати військовий обов’язок перед державою. Справжній Чоловік, Патріот та прекрасна Людина. Народився Ярослав 26 грудня 1986 року, сьогодні йому б виповнилося 35 років. З цієї нагоди на його рідній землі, в КЗ «Хащуватський ліцей» відбувся мітинг пам’яті, де зібралися його рідні та близькі. На заході були присутні міський голова Роман Волуйко, секретар міської ради Володимир Сікорський, заступник міського голови Юлія Пошенко та староста Хащуватського старостинського округу Сергій Манзюк. Директор ліцею Олена Вдовиченко зачитала коротку біографію бійця, після чого присутні вшанували пам'ять загиблого хвилиною мовчання. Учні з повагою, гордістю та скорботою в душі читали патріотичні вірші. Міський голова висловив слова співчуття і вдячності родині воїна та побажав усім присутнім миру та злагоди. Біля меморіальної дошки, встановленої на честь Ярослава присутні поклали квіти та пом’янули загиблого воїна, після чого відвідали і могилу Героя.

Своє  життя до останнього подиху він присвятив служінню Батьківщині. За наш спокій, за мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя. Ярослав назавжди залишиться в серці кожного, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України. Вічно житиме пам'ять про відважного захисника України!