РОЗВИТОК СПОРТУ В ГРОМАДІ

Гайворонська громада за сприяння нардепа Юрія Кузбита отримала субвенцію з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій. Дану субвенцію спрямовано на придбання тренажерів для КЗ «Гайворонська дитячо-юнацька спортивна школа», частину яких встановлять в самій школі, а інші - на спортивному майданчику. Наразі матеріальна база спортивної школи поповнилася такими тренажерами: лижник подвійний, степпер, мультифітнес станція, упор для преса, ричажна тяга, тренажер м’язів плечового пояса, драбина з турніком, повітряний ходок, бруси-прес, штанга, фітнес-станція, приставка, приставка для ніг, лавка регульована, стійка для грифів та дисків, гантель, стійки, комбінований станок універсальний, лава атлетична. Встановлюватимуть їх найближчим часом, за сприятливих погодних умов. Колектив та учні КЗ «Гайворонська дитячо-юнацька спортивна школа» висловлюють слова вдячності за надане обладнання.