Безробітні Кіровоградщини можуть безкоштовно отримати професію «Касир торговельного залу»

Здобудь затребувану професію за сприяння служби зайнятості

23 грудня поточного року на базі Харківського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості розпочнеться навчання безробітних громадян за професією «Касир торговельного залу». Курс навчання триватиме 6,0 міс.

Умови направлення на навчання:

• повна/базова загальна середня  освіта;
  • вік особи не менше 18 років;
  • медична довідка;
  • особова медична книжка.

Для безробітних громадян, які зареєстровані в службі зайнятості, професійне навчання здійснюється за рахунок коштів Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття.

Звертаємо увагу, що у зв’язку з карантинними обмеженнями графіки навчання можуть бути змінені.

За більш детальною інформацією звертайтеся до відділу організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості за  тел. (0522) 32-13-28.

Про інші професії, які можна здобути за сприяння служби зайнятості, ви можете дізнатися  тут: https://cutt.ly/JeLGmou

Відділ організації профнавчання Кіровоградського обласного центру зайнятості