КОЖЕН ІЗ НАС - ЧАРІВНИК

Напередодні новорічних свят Державна казначейська служба України проводить благодійну акцію «Кожен із нас - чарівник», спрямовану на допомогу закладам, які працюють з дітками з особливими освітніми потребами. Колектив Управління Державної казначейської служби України у Гайворонському районі Кіровоградської області долучився до акції та передав КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр» різноманітні розвиваючі ігри.

Діти і з особливими освітніми потребами залишаються дітьми. Їм хочеться уваги, ігор, розваг, уроків, прогулянок і спілкування. Та щоб усе це організувати для дітлахів потрібно удвічі більше зусиль, часу і бажання. Діти з цікавістю та нетерпінням чекають занять з новими матеріалами, а фахівці центру щиро дякують благодійникам за увагу, підтримку та зміцнення матеріально-технічної бази закладу!