ОБСТЕЖЕННЯ ЖИТЛОВО-ПОБУТОВИХ УМОВ

З метою перевірки  житлово-побутових умов проживання і утримання дітей, які опинились у складних життєвих обставинах та подолання сімейного неблагополуччя, 15 грудня 2021 року спеціалістами служби у справах дітей Гайворонської міської ради спільно з дільничним офіцером поліції м. Гайворона та  інспектором  Гайворонського районного сектору Головного управління ДСНС України у Кіровоградській  області проведено  профілактичний рейд на території Гайворонської ТГ.

Під час рейду обстежені та перевірені житлово-побутові умови проживання дітей,  де батьки ухиляються від виконання батьківських обов’язків, дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення і електромереж та проведення профілактичних бесід  з батьками  та дітьми.

За результатам рейдового заходу складені акти обстеження житлово-побутових умов, з батьками  проведені індивідуальні профілактичні бесіди про відповідальність за неналежне виконання батьківських обов’язків по вихованню, утриманню та розвитку дітей.