ВИПЛАТА ОДНОРАЗОВО? МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДО ДНЯ ЛІКВІДАТОРА НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС

З метою підвищення рівня соціального захисту громадян, постраждалих внаслідок Чорнобильської катастрофи, відділ соціального захисту, соціального забезпечення та охорони здоров’я забезпечує виконання державних і міських програм та передбачає у кошторисі міської програми соціального захисту населення видатки на соціальний захист чорнобильців. До Дня вшанування ліквідаторів наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, Гайворонською міською радою виплачено одноразову матеріальну допомогу  104 громадянам, які постраждали внаслідок аварії на ЧАЕС, а також дружинам/чоловікам померлих учасників ліквідації.

Звертаємось до ліквідаторів, які не подали документи для отримання одноразової матеріальної допомоги! У зв’язку із закінченням бюджетного року, просимо до 20 грудня 2021 року звернутися до Гайворонської міської ради (кабінет №18).