ПАМ’ЯТАЙМО! ВОНИ ЗАХИСТИЛИ НАС

Сьогодні, 14 грудня, в Україні відзначають День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС. Саме цього дня, 14 грудня 1986 року, було завершено спорудження захисного саркофага над четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС. В Україні з 2006 року цьому дню було надано державного статусу. З цієї нагоди в приміщенні Гайворонської міської ради відбувся захід, де з вітальним словом до ліквідаторів звернулися заступник міського голови Юлія Пошенко та секретар міської ради Володимир Сікорський. Посадовці подякували їм за мужність і жертовність, завдяки яким наслідки Чорнобильської  катастрофи стали менш руйнівними для України і світу, а також вручили Подяки та грошові нагороди Кіровоградської обласної державної адміністрації Василю Михайловичу Яровенку та Івану Івановичу Адамчуку за багаторічну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію, значний особистий внесок у подолання наслідків Чорнобильської катастрофи.

Після урочистої частини усі учасники заходу пройшли до пам’ятного знаку «Пам’яті ліквідаторів аварії на ЧАЕС», що в сквері «Перемоги» та поклали квіти.