НОВОРІЧНІ СВЯТКУВАННЯ В ЗАКЛАДАХ ОСВІТИ ТА ЯК ПРОЙДЕ ВІДКРИТТЯ ГОЛОВНОЇ ЯЛИНКИ ГРОМАДИ

В п’ятницю, 10 грудня 2021 року, проведено засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Основним питанням, що розглядалось на засіданні, стало вирішення можливості новорічних святкувань в громаді, зокрема в закладах освіти. Нагадаємо, 6 грудня в Україні посилено карантинні правила. Відповідно до постанови Уряду, забороняється проведення всіх масових заходів (культурних, спортивних, розважальних, соціальних, релігійних, рекламних, наукових, освітніх, професійних тематичних та інших). Своєю чергою, МОЗ повідомляє, якщо всі учасники та організатори отримали щеплення проти COVID-19 або мають негативний результат тестування чи сертифікат про одужання, ця норма не застосовується. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 року N1236 "Про встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2", новорічні свята в школах та дитсадках дозволені, але за умови дотримання чинних карантинних обмежень. Відкриття новорічної ялинки в громаді відбуватиметься на свіжому повітрі також за дотримання карантинних обмежень, зокрема, маскового режиму та дистанції 1,5 метра. Також комісією було обговорено рівень вакцинації захворюваності в громаді, про що, відповідно доповіли керівники закладів охорони здоров’я. Було наголошено, що імунізацією вже охоплено майже 59% жителів громади.

Закликаємо усіх мешканців Гайворонської громади дотримуватися правил карантину та не нехтувати власним здоров’ям і наших близьких.