ПОПЕРЕДЖЕНІ  - ЗНАЧИТЬ УБЕЗПЕЧЕНІ

Під час опалювального сезону службою у справах дітей Гайворонської міської ради спільно із  інспектором  Гайворонського районного сектору Головного управління ДСНС України у Кіровоградській  області. та дільничним офіцером поліції м. Гайворона здійснено  профілактичний рейд   на території міста Гайворона  у сім’ях, які опинились у складних життєвих обставинах, багатодітних сім’ях з метою перевірки умов проживання дітей, дотримання правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення і електромереж та проведення профілактичних бесід  з батьками  та дітьми.  В ході  заходу  9 грудня 2021 року обстежено 3 сім’ї, в яких виховується 11 дітей. Під час відвідування зверталася увага на температурний режим в будинках та наявність запасу палива, теплого дитячого одягу, продуктів харчування. Попереджено про недопущення пустощів з вогнем малолітніх дітей та необережне поводження з вогнем у нетверезому стані, що дуже часто стає причиною пожеж. Вказано власикам помешкань  на  виявлені недоліки в обладнанні пічного опалення та зобов’язано  в найкоротший термін усунути їх,  аби не допустити біди.