ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС ДЛЯ ПІДПРИЄМЦІВ, ЯКІ МАЮТЬ НАМІР ЗДІЙСНЮВАТИ ТОРГІВЛЮ НА РІЗДВЯНОМУ ЯРМАРКУ

Виконавчий комітет Гайворонської міської ради оголошує прийом заявок на отримання права здійснювати святкову торгівлю на території площі Шевченка м. Гайворона з 19.12.2021 року по 19.01.2022 року.

Дозвіл на здійснення торгівлі на площі Шевченка діятиме протягом новорічних та різдвяних свят.

?Умови участі у конкурсі:

?Асортиментом продукції різдвяного ярмарку має бути: подарункова та сувенірна продукція новорічної тематики, хлібобулочні та кондитерські вироби, солодощі, фаст-фуд, гарячі напої, глінтвейн, фруктова та медова продукція, новорічні прикраси та ялинки.

?Для участі в конкурсі суб’єкти господарювання потрібно надати наступний перелік документів:

?заяву на участь у конкурсі із зазначеними товарами для продажу;

?сертифікат вакцинації / довідка про перенесену хворобу / негативний ПЛР-тест

?виписку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців,

?Під час проведення святкового ярмарку забороняється реалізовувати алкогольні, слабоалкогольні напої, вино та пиво (крім глінтвейну);

?Документи можна подати в відділ діловодства та контролю міської ради. Прийом документів до 12.00-ї години 17 грудня 2021 року.

??За більш детальною інформацією звертайтеся до головного спеціаліста відділу житлово-комунального господарства, транспорту та благоустрою, Миколи Недзвецького за тел.: 096 018 6971