ЯКИЙ РОЗМІР ДОХОДУ ГРОМАДЯН ДАЄ ПРАВО НА БЕЗОПЛАТНУ ВТОРИННУ ПРАВОВУ ДОПОМОГУ?

Сьогодні, 1 грудня 2021 року, в Україні підвищено прожитковий мінімум. Тепер він для працездатних громадян становить 2481 гривню, для непрацездатних – 1934 гривні.

У зв'язку з цим повідомляємо, яка сума середньомісячного доходу дозволяє громадянам мати право на ??безоплатну вторинну правову допомогу, що полягає в захисті, складанні документів процесуального характеру, здійсненні представництва інтересів осіб в судах, інших державних органах, органах місцевого самоврядування, перед іншими особами.

Працездатна особа

- Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 4962 грн.

Непрацездатна особа

- Ви маєте право на безоплатну вторинну правову допомогу, якщо ваш середньомісячний дохід не перевищує 3868 грн.

Увага! Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають і інші категорії громадян – детальніше про це можна почитати в статті 14 Закону України "Про безоплатну правову допомогу" за посиланням https://bit.ly/3dSxQBa

#БПД #ПравоваДопомога #LegalAid