З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ

Шановні працівники і ветерани органів місцевого самоврядування, старости, депутати міської ради та її виконавчого комітету, представники органів самоорганізації населення!

Прийміть вітання з професійним святом – Днем місцевого самоврядування. Це свято не тільки тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми, дбають про розквіт Гайворонської міської територіальної громади.
Нехай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх професійних обов’язків сприяють розбудові й розвитку нашої громади.
Нехай усі життєві негаразди обходять стороною, щира людська вдячність та повага будуть нагородою за вашу працю, а любов та підтримка ближніх зігрівають серця серед щоденних турбот.
Роман ВОЛУЙКО