ПЕРЕВІРКА ТЕХНІЧНОГОСТАНУ СИСТЕМ ТА ПРИЛАДІВ ОПАЛЕННЯ В РОДИНАХ, ЯКІ ПЕРЕБУВАЮТЬ  НА  ОБЛІКУ В СЛУЖБИ У СПРАВАХ ДІТЕЙ

3 грудня 2021року працівниками поліції разом з рятувальниками державної пожежно – рятувальної частини м. Гайворона провели обстеження систем опалення та дотримання правил пожежної безпеки родин, які перебувають  на обліку в службі у справах дітей Гайворонської міської ради.
Було проінспектовано технічний стан систем  та приладів опалення, їх відповідність умовам безпечної експлуатації в селах Соломія, Солгутове та в місті Гайворон. З батьками  проведено бесіди щодо дотримання техніки безпеки при користуванні електро- та газовими приладами,  а також пічного опалення.

Шановні громадяни, пам'ятайте, лише виконання елементарних правил пожежної безпеки зможе зберегти ваше життя та життя ваших дітей! Бережіть себе!