ТІ, ХТО НАПРАВЛЯЄ СВОЇ СИЛИ НА ДОБРІ СПРАВИ

Українцям здавна були притаманні традиції взаємодопомоги, але роком народження українського волонтерства по праву можна вважати 2014-й, яке з поодиноких спорадичних випадків виросло в потужний громадянський рух. Сьогодні ж волонтери активно працюють, підставляючи плече допомоги нашим захисникам, медичним працівникам, людям, які опинилися у складних життєвих обставинах, або ж мають суттєві проблеми зі здоров’ям.

Сьогодні, напередодні Всесвітнього дня волонтера, в сесійній залі Гайворонської міської ради міський голова Роман Волуйко привітав волонтерів громади та вручив грамоти Павлу Казміровському, Володимиру Комайгородському, Дмитру Левицькому, Олександру Метановському, Анатолію Опаленку, Віталію Пойді та Вадиму Хоменку за надання регулярної благодійної допомоги КНП «Центральна міська лікарня», Дмитру Кротику за надання постійної благодійної допомоги територіальному центру соціального обслуговування Гайворонської міської ради, а також Анатолію Стародубу вручили подяку Кіровоградської обласної державної адміністрації за надання постійної благодійної допомоги та пам’ятні подарунки.

Дорогі волонтери, прийміть щиру вдячність за вашу працю, сміливість, наполегливість, вміння розпізнати потреби людей і вчасно допомогти, за ваші палкі серця, що зігрівають людські душі.

Нехай ваше добро повертається до вас сторицею!