ПЕРЕМОГА ГАЙВОРОНСЬКИХ СПОРТСМЕНІВ  - ЦЕ ПРИВІД ДЛЯ ГОРДОСТІ КОЖНОГО ЧЛЕНА ГРОМАДИ

З метою підтримки спортсменів та заохочення до нових перемог, 2 грудня міський голова Роман Волуйко, застуник міського голови Юлія Пошенко та керуюча справами виконавчого комітету Заряна Хмара нагородили грамотами і грошовими преміями тренера Гайворонської ДЮСШ Олександра Дятленка та його вихованців: Олексія та Євгена Вербу, Назара Довгополюка, Олега Маньківського, Даніїла Родіна та Ярослава Одесюка,  які стали переможцями фінальної частини обласної гімназіади 2021-2022 рр. з баскетболу 3Х3.
Надзвичайно приємно, що наша молодь достойно представляє Гайворонщину на обласних, всеукраїнських та міжнародних змаганнях. Ви – наша гордість. Ми пишаємося вами.