ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ! НА ТЕРИТОРІЇ ГАЙВОРОНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ ПРОВОДИТИМУТЬСЯ РОБОТИ З ДЕРЖАВНОЇ ІНВЕНТАРИЗАЦІЇ ЗЕМЕЛЬ ЛІСОГОСПОДАРСЬКОГО ПРИЗНАЧЕННЯ ДЕРЖАВНОЇ ВЛАСНОСТІ.

  • 469

Фото без опису

Повідомляємо, що відповідно до договору укладеного між державним підприємством «Черкаський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою» та Головним управлінням Держгеокадастру у Кіровоградській області на території Гайворонської міської ради Голованівського району Кіровоградської області проводитимуться роботи з державної інвентаризації земель лісогосподарського призначення державної власності.

Підставою здійснення заходу є Земельний кодекс України, закони України «Про землеустрій», «Про державний земельний кадастр» та інші нормативні документи.

Мета проведення заходів з інвентаризації: здійснення державної реєстрації земельних ділянок для наповнення Державного земельного кадастру відомостями про них.

Нагадуємо, що реєстрація земельних ділянок в Державному земельному кадастрі забезпечує гарантування захисту права власності (користування) на землю.

 

Головне управління Держгеокадастру

у Кіровоградській області