ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС НА ЗАМІЩЕННЯ ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ДИРЕКТОРА КОМУНАЛЬНОЇ УСТАНОВИ "ЦЕНТР ФІНАНСОВОГО ТА ГОСПОДАРСЬКОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ ЗАКЛАДІВ КУЛЬТУРИ"

Гайворонська міська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора Комунальної установи "Центр фінансового та господарського обслуговування закладів культури" Гайворонської міської ради.

Вимоги до кандидатів на посаду директора Комунальної установи "Центр фінансового та господарського обслуговування закладів культури" Гайворонської міської ради: громадянство України, вища освіта (бакалавр, спеціаліст, магістр). Володіння державною мовою. Стаж роботи не менше 5 років.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

• Заяву про участь у конкурсі
  • Особовий листок з обліку кадрів з фотокарткою та автобіографією
  • Копії документів про освіту, підвищення кваліфікації тощо
  • Копію паспорта та ідентифікаційного коду
  • Письмову згоду на збір та обробку персональних даних
  • Копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних)
  • Конкурсну пропозицію обсягом не більше 10 сторінок друкованого тексту в паперовій формі (проект плану розвитку установи на середньострокову перспективу (три – п’ять років)
  • Копію трудової книжки

Документи приймаються протягом 17 календарних днів від дати опублікування оголошення, за адресою: м. Гайворон, пл. Героїв Майдану, 5, І поверх каб. №5, тел.: 5 05 30