ДОПОМОГА КИСНЕВОЗАЛЕЖНИМ ХВОРИМ

18 листопада 2021 року стартував благодійний марафон "Допоможи: заможний - бідному, здоровий - хворому!" для підтримки кисневозалежних хворих на гострі пневмонії, що лікуються в КНП "Центральна міська лікарня" Гайворонської міської ради.

На благодійний рахунок Лікарні (АТ КБ Приватбанк)

р/р UA973052990000026004045107202,

код ЄДРПОУ 38817151,

разі внесення грошової допомоги на  рахунок Лікарні через термінали АТ КБ Приватбанк - номер послуги 1001)

за період з 18 по 30 листопада надійшли кошти в сумі 22 710 грн.

Щира подяка Роману Волуйку, Олександру Скрипнику, Олені Делюсто, Ганні Лященко, Олександру Івахнюку, Олександру Гавловському, Олександру Паудіну, Вадиму Долоні, Тамарі Бондар, Ігорю Решетнику, Уляні Римар, Ірині Хмарі, Наталії Золотовій, Тетяні Плис, Олені Мельник, Наталії Асауляк, Ользі Лисенко за надані кошти.

Ми віримо в позитивний результат цієї акції, адже до благодійників поступово приєднуються представники бізнесу. Щира подяка керівнику ПОСП «Вікторія» Валерію Бендяку, благочинний внесок якого склав далеко не найменший номінал п’ятизначного числа.

Надіємось на відповідну підтримку інших представників бізнесу заради визначеної благородної мети!

Залишається впевненість, що людей, не байдужих до страждань хворих, набагато більше (це спостерігається по зростанню кількості поширень у мережі Facebook  та «лайків»), адже йдеться не про якусь певну суму коштів, а про найцінніше – життя людей, наших рідних, друзів та знайомих.

За період з 18 по 30 листопада 2021 року Лікарнею закуплено та використано 65 балонів із киснем (по 40 та 50 л) для кисневозалежних хворих.

БАЖАЄМО УСІМ МІЦНОГО ЗДОРОВЯ!