РОЗВИТОК КАОЛІНОВОГО РОДОВИЩА НА ТЕРИТОРІЇ ГРОМАДИ

Сьогодні у Гайворонській міській раді відбулася зустріч-знайомство міського голови Романа Волуйка, першого заступника міського голови Ігоря Ковердяги з представниками компанії ТОВ «СЕРМІН», що являється дочірньою компанією “Esan Eczacibasi Endustriyel Hammaddeler San. Tic. A.S.” (Туреччина). Сторони розглянули питання щодо створення фабрики, яка дасть нові робочі місця для працівників з-поміж мешканців Гайворонської громади. Керівники міської ради разом з представниками турецької компанії обговорили ряд питань, що стосуються землі та розвитку каолінового родовища на території сіл Червоне та Берестяги. Зі слів засновника компанії, на початку березня 2022 року планується початок проєктних робіт та будівництво фабрики по очистці каоліну. Орієнтовна кількість робочих місць на старті роботи фабрики – 25-30 чоловік, для роботи на максимальній потужності – до 70 чоловік. Відкриття планується наприкінці 2022 року.