СЕСІЯ МІСЬКОЇ РАДИ: ФІНАНСОВА АВТОНОМІЯ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ ТА ЗВІТ ПРО БЮДЖЕТ ЗА 9 МІСЯЦІВ

  • 469

 

Минулої п’ятниці, 26 листопада, відбулось засідання 20-ї чергової сесії міської ради восьмого скликання. Відкрив і вів її міський голова Роман Волуйко.

Затвердивши порядок денний депутати заслухали інформацію голови постійної комісії з питань бюджету, фінансів, власності, економічного і соціального розвитку Віталія Пойди щодо питань про надання автономії деяким закладам освіти. Тож з метою забезпечення ефективного управління закладами освіти міська рада вирішила надати фінансову автономію закладам загальної середньої освіти (Гайворонський ліцей №1, Гайворонський ліцей №2, Хащуватський ліцей, Солгутівський ліцей, Бандурівський ліцей), закладам дошкільної освіти сіл старостинських округів, закладу позашкільної освіти «Центр дитячої та юнацької творчості».

З метою реалізації державної політики у сфері забезпечення бухгалтерського обліку бюджетних установ, децентралізації фінансового управління закладами та установами культури, забезпечення раціональності та прозорості використання бюджетних коштів депутати прийняли рішення створити Комунальну установу «Центр фінансового та господарського обслуговування закладів культури» Гайворонської міської ради. Також цим рішенням затверджено Статут установи та її структуру. Органом управління установою визначено відділ культури, туризму та культурної спадщини Гайворонської міської ради.

Своїми рішенням депутати продовжили розпочату на минулих сесіях процедуру оновлення редакцій статутів закладів, що виявилось необхідним у зв’язку зі змінами в адміністративному устрої, а саме – ліквідації Гайворонського району і входження громад до Голованівського району. А оскільки в юридичних адресах усіх комунальних закладів та установ громади значився Гайворонський район, тому виникла необхідність оновлення статутів з зазначенням там юридичної адреси уже в Голованівському районі. Тож у нових редакціях затверджено Положення про відділ культури, туризму та культурної спадщини, а також статути і положення філій комунальних закладів Гайворонський краєзнавчий музей, Гайворонська міська публічна бібліотека, Центр культури і дозвілля. Окремими рішеннями затверджено і структури вищеназваних закладів.

Враховуючи висновки постійної комісії міської ради з питань бюджету, фінансів, власності, економічного і соціального розвитку міська рада внесла зміни до бюджету громади на 2021 рік. Змінами передбачено перенаправлення коштів на потреби освіти, культури та соціального забезпечення. Також депутати затвердили і звіт про виконання бюджету громади за 9 місяців 2021 року. Як зазначила начальник фінансового відділу міської ради Наталія Асауляк, бюджет за 9 місяців виконано на 109 відсотків від запланованих надходжень загального фонду.

Беручи до уваги інформацію депутата міської В’ячеслава Лабана, міська рада своїм голосування прийняла звернення депутатів Гайворонської міської територіальної громади до керівництва ВАТ ДАК "Автомобільні дороги України" щодо недопущення ліквідації філії "Гайворонський райавтодор".

Окрім того депутати розглянули та прийняли рішення щодо чотирьохсот питань з розділу земельних відносин. На цьому сесія свою роботу завершила.

Ознайомитись з текстами рішень та поіменним голосуванням можна на офіційному сайті міської ради.

 

Інші новини

Всі новини