В ПАМ'ЯТЬ ПРО ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

  • 716

Фото без опису

Щороку у четверту суботу листопада в Україні вшановують пам’ять мільйонів жертв голодоморів. У ХХ столітті українці пережили їх тричі: 1921 – 1923, 1932 – 1933 і 1946 – 1947 роках. Наймасштабніший із них був у 1932 – 1933 роках. Саме його нині називають геноцидом українського народу, здійсненим сталінським режимом. Жертвами цього Голодомору в Україні стали щонайменше 3,9 мільйона людей.

До Дня пам’яті жертв голодоморів та з нагоди їх вшанування біля пам’ятного знаку відбувся мітинг-реквієм. На даному заході були присутні керівники міської територіальної громади, колектив апарату міської ради та представники громадськості, які задля збереження пам’яті про невинно загиблих запалили свічки пам’яті, поклали композиції з колосків, квіти та лампадки до Пам’ятного знаку жертвам голодоморів.

Голодомор – це не історична минувшина, а глибока демографічна і духовна рана, яка нестерпним болем пронизує пам'ять його очевидців. Всі ми повинні докласти максимум зусиль, щоб наше майбутнє покоління завжди пам’ятало і ніколи не забувало цих страшних уроків історії.