РОБОТА В СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ

Придбані міською радою бензопили активно працюють на громаду. В Мощенському старостинському окрузі проводяться роботи по благоустрою населених пунктів, зокрема заготовлюються дрова на опалення адміністративних приміщень в зимовий період.

В селі Тополі придбано та завезено дрова за кошти директорів СФГ «Явір К» Валерія Крисаченка та ФГ «Надія» Миколи Поліщука. У селі Мощене – директорів ФГ «Бойко» Людмили Бойко та ФГ «Зелений Рай» Валерія Гасюка. Також за кошти цих підприємств було зроблено ремонт приміщення ФАПу в селі Мощене. Транспорт на доставку дров та будматеріалів надали жителі села, а саме: Петро Терновенко та Едуард Гелян. Порізка, рубка та укладання були проведені комунальними працівниками.