ЧЕМПІОНИ ОБЛАСТІ З БАСКЕТБОЛУ 3Х3

У суботу, 20 листопада, на базі КЗ "Комплексна дитячо-юнацька спортивна школа №4» в місті Кропивницький відбулись матчі з баскетболу 3Х3 фінальної частини обласної гімназіади 2021-2022 років cеред юнакiв закладів загальної середньої освiти.

В змаганнях брали участь 13 команд з різних територіальних громад Кіровоградської області. Нашу громаду представляли: Довгополюк Назар, Маньківський Олег, Родін Данило, Верба Олексій, Верба Євген, Одесюк Ярослав.

В фінальній грі представники Гайворонщини показали найкращий результат, обігравши команду Смолінської селищної ради з рахунком 19-5 здобувши І місце. Попереду гравців чекає чемпіонат України.

Вітаємо баскетболістів з перемогою, а також дякуємо усім, хто доклав максимум зусиль для досягнення найвищого результату команди.