ВІДБУЛОСЯ ПОКЛАДАННЯ КВІТІВ З НАГОДИ ВІДЗНАЧЕННЯ ДНЯ ГІДНОСТІ ТА СВОБОДИ

День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят у новітній історії України. Воно приурочене двом революціям в Україні – Помаранчевій революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року. Щороку День гідності та свободи українці відзначають 21 листопада – в річницю початку Євромайдану.

Революція Гідності, яка розпочалася з виходу молоді на Майдан Незалежності 21 листопада 2013 року, назавжди змінила українців.

З цієї нагоди в сквері Перемоги відбулося покладання квітів за участі керівників міської територіальної громади, колективу апарату міської ради, представників громадськості. Учасники заходу вшанували хвилиною мовчання пам’ять Героїв Небесної Сотні, а також всіх оборонців України, які загинули захищаючи рідну землю.

Революція Гідності залишила глибокий і незабутній слід в історії нашої держави, а її ідеали назавжди змінили та об’єднали український народ.

Пам’ятаймо подвиги наших Героїв, шануймо їх мужність та відвагу.