ДИСТАНЦІЙНЕ НАВЧАННЯ В ЛІЦЕЯХ ТА КАРАНТИН В ЗДО "ВЕСЕЛКА"

  • 448

Фото без опису

Сьогодні, 19 листопада 2021 року, проведено засідання міської комісії техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Основним питанням порядку денного, що розглядалось на засіданні – визначення подальших карантинних обмежень на території громади в зв’язку з погіршенням епідеміологічної ситуації, пов’язаною з поширенням COVID 19, пневмонії та респіраторних захворювань.

Комісією було наголошено, що станом на 19 листопада 2021 року Кіровоградська область, в тому числі територія Гайворонської міської територіальної громади знаходиться в жовтій зоні, проте завантаженість медичної системи досить висока.

З даного питання доповіли керівники закладів охорони здоров’я, Держпродспоживслужби, відділів освіти та культури. Генеральним директором КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» було акцентовано увагу на велику захворюваність в закладах освіти на сезонні ГРВІ, а також виявлено випадки COVID-19, як у вчителів, так і у дітей.

З метою недопущення загострення епідеміологічної ситуації членами комісії прийнято рішення про посилення карантинних обмежень з 22 листопада 2021, зокрема перевести заклади загальної середньої освіти на дистанційне навчання, а у закладі дошкільної освіти №6 «Веселка» оголосити карантин. Подальші рішення комісії ТЕБ та НС про посилення карантинних обмежень залежатимуть від епідемічної ситуації в нашій громаді.

Також членами комісії прийнято рішення про створення робочої групи з метою постійного моніторингу та організації рейдових перевірок за дотримання карантинних правил в установах, підприємствах та організаціях, а також суб’єктами господарювання.

Тому, закликаємо усіх мешканців Гайворонської громади дотримуватися правил карантину та не нехтувати власним здоров’ям і наших близьких.