ПРОВЕДЕНО ЦИКЛ ЛОГОПЕДИЧНИХ ЗАНЯТЬ

Вже традиційно, до Міжнародного дня логопеда, в комунальному закладі «Інклюзивно-ресурсний центр» Гайворонської міської ради проводяться логопедичні ігри. Цьогоріч, при проведенні заходу, було використано метод Су-джок терапії, кольоротерапію, нетрадиційні методи малювання, а також ігри та вправи на розвиток та активізацію словника, розвиток зв‘язного мовлення, розвиток фонематичних процесів, пальчикову гімнастику та ін. Нетрадиційні методи впливу педагогів вже сьогодні стають перспективними методами корекційно-розвивальної роботи з дітьми, які мають порушення мовлення. Розвинене мовлення - найважливіша умова всебічного повноцінного розвитку дітей. Саме тому, головними учасниками ігор стали вихованці КЗ «Інклюзивно-ресурсний центр», які із задоволенням виконували всі завдання. По завершенню заходу діти отримали солодкі подарунки за старанність та найголовніше - за чіткі звуки і правильну вимову слів.