ІНФОРМАЦІЯ ПРО ВИПЛАТУ ОДНОРАЗОВОЇ МАТЕРІАЛЬНОЇ ДОПОМОГИ ДО ДНЯ ЛІКВІДАТОРА НАСЛІДКІВ АВАРІЇ НА ЧАЕС 14 ГРУДНЯ

Відповідно до Міської програми соціального захисту на 2021-2023 роки, громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 1, категорії 2, категорії 3, дружинам померлих громадян, смерть яких пов'язана з виконанням службових обов’язків по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, виплачується одноразова матеріальна допомога до Дня ліквідатора наслідків аварії на ЧАЕС 14 грудня.

Для призначення допомоги необхідно надати відповідні документи:

• Паспорт (копія)
  • Ідентифікаційний номер (копія)
  • Посвідчення (копія)
  • Довідка за реквізитом банка

Громадяни, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, категорії 1, категорії 2, категорії 3, дружини померлих громадян, смерть яких пов'язана з виконанням службових обов’язків по ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, які проживають в м. Гайворон, мають звертатись в кабінет № 18 Гайворонської міської ради.

Громадянам вказаних категорій, які проживають в селах, що належать до Гайворонської міської територіальної громади, потрібно звертатись з документами до діловодів, які працюють в старостинських округах.